• Ново
CYHO Облека Торба филозофите на херметичкиот, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско Чистење;Облека Продавница, 1100x590x5(MM)

CYHO Облека Торба филозофите на херметичкиот, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тоа може да се изолира влага, спречување на облека од добивање навлажни, и заштита на облека.Влага-доказ, без чуден мирис.Постои посебна lanyard за да зачувате место.Постои патент на страната за лесно да ги земе и стави на облека.Чистење метод е во можност да бидат директно изми од машина за перење.Применливи Прилики : Спална соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско Чистење;Облека Продавница;Cloakroom;Изнајмување на Куќа;Поднесување Куќа;Куќи во Боја : Сива Материјали : Сатен Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 204(G) Должина : 1100(MM) Ширина : 590(MM) Висина : 5(MM) Пакет се Вклучени : 1 парче Складирање Организација Dustproof Облека Покрие Карактеристики : Тоа може да се изолира влага, спречување на облека од добивање навлажни, и заштита на облека Влага-доказ, нема чуден мирис Има посебен lanyard за да зачувате место Постои патент на страната за лесно да ги земе и стави на облека За чистење метод е во можност да бидат директно изми од страна на перење машината, Притиснете од страна на вашиот раце да ги искористи воздух, или да користите прашина колектор за усогласување на воздушен вентил за да се издувниот воздух во оваа торба Со транспарентен прозорец дизајн, тоа е погодно да се најде чуваат облека Хардвер таписерии изработка, цврсти и долг животен век На производот е исклучително направена и обновливи Тоа се чувствува дебели и текстура, кој може да ја спречи облека од брчки.

За производот

Слични предлози