• Ново
Најк машки Чевли Реагираат Presto Црна/Бела/Заболување на Светло Кафеава/Црна

Најк машки Чевли Реагираат Presto Црна/Бела/Заболување на Светло Кафеава/Црна

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.sku=av2605-007-8. Нов преземе во врска со оригиналната Presto, на Најк Реагираат Presto има подобрен дизајн и нови технологии.Тие имаат еластичен материјал горниот, се лизга на конструкција, Реагира технологија, TPU кафез, и гумени outsole.

За производот

Слични предлози