• Ново
Џет 60-9036 Спремен-за-Намалување на Sandpaper, 36-Ронки, 3-Инчен Ширина

Џет 60-9036 Спремен-за-Намалување на Sandpaper, 36-Ронки, 3-Инчен Ширина

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

КОМПАТИБИЛНОСТ : Одговара на секој Performax тапан сандер.КРУПНИ АБРАЗИВНИ : 36-ронки, алуминиум оксид ракави.ПРИНОС : Помеѓу 8 до 19 обвива.Опис на производот Во АВИОН Алатки, гледаме иднината изградена на големите брендови, производи, и на луѓето.Во секој аспект на нашата работа, ние искористување на предностите на нашата глобална инфраструктура за да се искористат предностите на сите три.Од Производителот Секој Спремен-За-Намали(tm) содржи список на абразивен материјал кој е претходно обележани и боја кодирани.Секој Спремен-За-Намали(tm) работи со било Performax сандер - едноставно да најдете боја која одговара на вашиот тапан големина, и намалување на должината на линија.Ќе заштедите време и пари со Подготвени За да се Намали(tm), затоа што тоа е гарантиран да не се крши, не splices, и не чини, само совршен-фитинг ленти во секое време!Приноси 14 обвива на 16 инчен тапан; 9 на 25 инчен; 10 на 22 инчи и 6 обвива на 37 инчи тапан.

За производот

Слични предлози