• Ново
Помине Уметност Rhinestones Комплет 3D Кристал Кавијар Монистра за Нокти Снабдување 4 Кутии Микс Метал Rhinestones AB Бисер Стакло Камења за Помине Уметност Украси за Нокти Сов?

Помине Уметност Rhinestones Комплет 3D Кристал Кавијар Монистра за Нокти Снабдување 4 Кутии Микс Метал Rhinestones AB Бисер

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

????4 СТИЛОВИ СЕТ????Ноктите уметност rhinestones комплетот е достапен во 4 кутии, кои содржат различни стилови.Ние ќе реагираат на вас како е можно поскоро и да се потрудиме да ги реши вашите проблеми, ние не можат да чекаат за вашиот совет.направи вашите нокти повеќе блескави и шармантна. ????ВИСОК КВАЛИТЕТ RHINESTONES????Нашите помине уметност додаток елементи се направени од високо квалитетна кристали и нерѓосувачки материјал, што се покажува цврстината и не е лесно да се кршат.Тие ќе се одржи долготраен сјај и светлината на вашите нокти и нема да исчезнат лесно.Тука, исто така, доаѓаат со инструкции за вас да ги користите.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Одговараат За Домашна Употреба или Професионално Убави, Слатки, со Висок Квалитет, Преносни и Endurable.И тоа е идеален како подарок за вашите пријателки, вашата мајка, жена и вашата девојка. ????ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА????Кристално помине накит се лесно да се применуваат на доградба на акрилни нокти, природни нокти и вештачки нокти.Дури и ако сте почетници, можете да направите свој помине уметност.Опис на 4 Тркала Rhinestones за Нокти Метал 3 D Кристал Монистра Кавијар AB Помине Уметност Украси DIY Бисер Стакло Накит Додатоци Карактеристики Пакување : 4 Тркала Помине Уметност Украси Облик : Микс Дизајни Боја : Сребрена/Gold/Розово Злато/Сива Материјал : Стакло/Метал Дизајн : Микс Помине Rhinestones Метал Монистра Кавијар AB Бисер Стакло 3 D Кристал Помине Уметност Украси Златен Накит Додатоци Спецификација : Погоден за користење на врвот на ноктите полирање, УВ градител гел, акрилик, итн.

За производот

Слични предлози