• Ново
Среден Запад Гребло 78932 22 Челик Засилувач/Неспокојот, Навој Се Справи Со Адаптер

Среден Запад Гребло 78932 22 Челик Засилувач/Неспокојот, Навој Се Справи Со Адаптер

DEN 912.00
Износ
Во продавницата.

Челик засилувач/неспокојот.Доаѓа со навој се справи со адаптер. 22-Инчи големина на ножот.Произведено во сад.Сејмор среден запад Гребло spreaders/smoothers алатка е лесен, уште траат.Тие поседуваат 22 инчен рамка со 23-1/2 инчен x 2 инчен термички обработени челик сечилото, и реверзибилна навој се справи со адаптер собранието овозможувајќи за употреба како неспокојот или засилувач.

За производот

Слични предлози