• Ново
milk_shake Lifestyling Навивам Перфекционист, 5.1 Fl мл

milk_shake Lifestyling Навивам Перфекционист, 5.1 Fl мл

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Нашиот предизвик е да се користат природни органски состојки, без компромитирање на формули или резултати.Секоја активна супстанција е избран за својата nutritive и трајни естетски ефект, за бестежин косата со максимална виталност и сјај.milk_shake lifestyling навивам перфекционист карактеристики својот потпис млеко протеини заедно со природни органски екстракти од : лимон, јаболко, и сончоглед.Нашиот предизвик е да се користат природни органски состојки, без компромитирање на формули или резултати.Секоја активна супстанција е избран за својата nutritive и трајни естетски ефект, за бестежин косата со максимална виталност и сјај.milk_shake lifestyling навивам перфекционист карактеристики својот потпис млеко протеини заедно со природни органски екстракти од : лимон, јаболко, и сончоглед.Нашиот предизвик е да се користат природни органски состојки, без компромитирање на формули или резултати.Секоја активна супстанција е избран за својата nutritive и трајни естетски ефект, за бестежин косата со максимална виталност и сјај.milk_shake lifestyling навивам перфекционист карактеристики својот потпис млеко протеини заедно со природни органски екстракти од : лимон, јаболко, и сончоглед.

За производот

Слични предлози