• Ново
Smittybilt 581035 Црн Дијамант C. ОИЕ Товар Системот за Сопирање со Приколка Карго Нето

Smittybilt 581035 Црн Дијамант C. ОИЕ Товар Системот за Сопирање со Приколка Карго Нето

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Морски одделение ткаенина со топлина запечатени шевовите.УВ стабилен материјал.Не вежба за инсталација. 4-врата модели.Се вклопува 2007 до 2017 JK Wrangler Unlimited и Рубикон Неограничен.Ќе работи стандарден и продолжен блузи.Чувајте ги вашите опрема се обезбеди со Smittybilt Товар Системот за Сопирање (CRES).А.Вратата го опкружува се бара за инсталација Б. Врата го Опкружува може да треба да биде изменета малку.Вметнување на пластични каналот во горниот во вертикалниот дел на вратата го опкружуваат на возачот страна.

За производот

Слични предлози