• Ново
Види Рака Компатибилен со Popglory P22 Бендови за Жени Мажи Печатени Флорални Кожа Замена Wristbands за Popglory P22 Smartwatch Додаток (Црна)

Види Рака Компатибилен со Popglory P22 Бендови за Жени Мажи Печатени Флорални Кожа Замена Wristbands за Popglory P22 Smartwatch

DEN 407.52
Износ
Во продавницата.

????Компатибилност Тип : E ECSEM Прилагодливи флорални ткаеше кожа бендови совршено дизајниран за Popglory P22 Smart Watch.Секоја боја е изгледаше како сосема нов види : ). ????Одговара на Зглобот Големина : Одговара на повеќето луѓе е врвка за околу големината 5.6"-8.1" (140mm-220mm) зглоб на жените и мажите.Постојат повеќе прецизни алтернативни дупки, голема зглоб и мал отвор и двете може да се најде соодветна големина.Едноставно и удобно. ????Висок Квалитет : На рака е направен од 100% Вистински Кожа, трајни, удобно, дише и не чуден мирис.На шиење дизајн линии се таписерии и елегантен, изгледаат стилски и да го покаже професионална слика за секоја прилика. ????Безбедност : На адаптери на двата краја не се заклучи на своето види интерфејс прецизно и сигурно, од не ' рѓосувачки челик конектор и тока во комбинација со кожа.Едноставен за инсталација и отстранување.Повеќе бои и стилови за да изберете. ????Гаранција за квалитет : Ако во било кое време на вашиот бенд згаснува или прекини во првите 12 месеци, можете да контактирате со нас за замена или целосно враќање на средствата.Боја : Црна.

За производот

Слични предлози