• Ново
Vvlo Луксузен Одмор Масажа Стол Електрични Луксузни Масажа Chairzero Гравитацијата 4D Троседот Стол со Полно Тело SL Мултифункционален Масажа Столици со Негативни Јони Фу

Vvlo Луксузен Одмор Масажа Стол Електрични Луксузни Масажа Chairzero Гравитацијата 4D Троседот Стол со Полно Тело SL Мултифункционален

DEN 1200.00
Износ
Во продавницата.

ЕРГОНОМИЈА - Совршено се вклопуваат за човекови ' рбет ергономски за здрав и удобен масажа искуство.Масажа стол дома целото тело простор луксузни кабината SL интелигентните електрични мултифункционален троседот стол за elderly Function : рачни жица control Control метод : computer Model : KZ-RH8600 Applicable делови : главата, вратот и половината задникот нозе назад feet Additional карактеристики : Bluetooth Massage принцип : вибрации топла облога за воздух pressure Massage техники : допирање протега масажа акупресурата допирање kneading Number на воздушни перничиња : 30 и below Massage стол/троседот функција : масажа интензитет adjustment Rail тип : SL тип rail Movement тип : 4 D манипулатор massage Shoulder масажа метод : слободен рамо massage Foot масажа метод : ролери massage Arm масажа метод : вграден-во рака airbag Buttocks масажа метод : вибрации и airbag хип massage Whether на нозе може да се чуваат : Yes Color : KZ-RH8600[сино] KZ-RH8600[бела]★ Совети●боја на сликата може да се deviated поради разликата во светлина и екранот.● Ве молиме мерка пред купување за да се спречи неточни купување големина и влијае на нормалната.ова е идеална стол за да види се опуштите и да уживате.МНОГУ МАСАЖА НАЧИНИ : месење масажа Shiatsu прст притисок масажа Допирање масажа Возен масажа Airbag масажа вибрациона масажа.ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА ВОЗРАСНИ лица - Мажи, жени, постари лица и долги часови на работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

За производот

Слични предлози