• Ново
Рачно изработени Бања Луксузни Спа Подарок Сет за Жените - Природни Масла и Epsom Солена Бања Бомби, Органски Шеј Путер Сапун - Убава Polka Точка Подарок Кутија - Најдобар

Рачно изработени Бања Луксузни Спа Подарок Сет за Жените - Природни Масла и Epsom Солена Бања Бомби, Органски Шеј Путер

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

БАЊА И ТЕЛОТО СПА ПОДАРОК СЕТ ЗА ЖЕНИ : 6 парчиња рачно изработени производи во убава присутни кутија.СИТЕ ПРИРОДНИ ОРГАНСКИ И рачно изработени БАЊА во СОБАТА : "Роза" Европската море бања сол, "Цвет Еуфорија" огромен бања бомба, "Нектар Островот" меур бања, "Бела е Бакнеж" природен сапун, "Крем Ванила и Цреша" соја восок од свеќа и "Јагода" lip balm.Се ПОТОПИ ВО ЛУКСУЗЕН, СТРЕС ОЛЕСНУВАЊЕ, ОБНОВУВАЊЕ ИСКУСТВО : Природно Кокосово Масло и Органски Шеј Путер остава кожата мека и се напојуваат.ОВОЈ ЛУКСУЗЕН ПОДАРОК СЕТ АПСОЛУТНО СОВРШЕН ЗА ДАВАЊЕ НА ПОДАРОК.Особено за Роденден, Мајка Ден, Наставник Благодарност!.Овој Сите Природни Подарок Сет го прави толку лесно да се испрати убава, рачно изработени подарок за вашата сакана!Совршен Подарок Сет на Денот на Вљубените, За Неа, За Сопруга, За Девојка, За Мајка ти, За Пријатели.

За производот

Слични предлози