• Ново
3.7 V Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за GOGROOVE SonaWAVE Преносни Говорник (750mAh)

3.7 V Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за GOGROOVE SonaWAVE Преносни Говорник (750mAh)

DEN 321.36
Износ
Во продавницата.

КОНТАКТ со НАС : Преку вашите нарачки табот во профил преку е-маил.Батеријата Детали : 3.7 V Li-ion 750m Ah / 2.78 Wh; 53.00 x 33.90 x 5.70 mm;.Одговара Модел : Sona WAVE Преносни Јазик. 15 години професионално батеријата снабдувач КС.Голема ќелија вграден интегриран microchip го спречува преоптоварување, што преполнувањето, само-празнење и издолжува на животниот век на батеријата. 365 Дена Гаранција; Уверение со CE, FCC, Ro HS за безбедност.Директно од Професионални Производителот Камерон Кинеско со 15 години, обезбедување 50,000+ батерии за 30+ категории и contant еднаков или поголем капацитет со вашиот GPS Navigator оригинална батерија.Компатибилни Модели : GOGROOVE Sona WAVE Преносни Speaker Specifications Capacity / го Оценувате : 750m Ah / 2.78 Wh Voltage : 3.7 VType : Li-ion Dimensions : 53.00 x 33.90 x 5.70 mm Gross Тежина : 48g Net Тежина : 23g Any проблеми или прашања со батерија, ве молиме контактирајте со нас со детали и фотографии преку е-МАИЛ, ние може да обезбеди услуга за ЗАМЕНА.

За производот

Слични предлози