• Ново
Новите Премиум 6 x Стоматолошки Устата Огледало Двојно Двострано #05 Стоматолошки Хируршки Инструменти

Новите Премиум 6 x Стоматолошки Устата Огледало Двојно Двострано 05 Стоматолошки Хируршки Инструменти

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ ИСТО КАКО СЛИКА за РЕАЛНАТА СЛИКА НА ПРОИЗВОДОТ Двојно Двострано Огледало #05 (6pcs) се Користи за индиректно визија; retraction на усните, образите и јазикот; и осветлување на темните површини.

За производот

Слични предлози