• Ново
AMVR 100pcs VR Лицето Маска Подлога за Еднократна употреба Не-Плетени Ткаенини Сунѓерот Мат со Магични Стапчиња за Oculus Потрагата 1, Потрагата 2 и Oculus Оди

AMVR 100pcs VR Лицето Маска Подлога за Еднократна употреба Не-Плетени Ткаенини Сунѓерот Мат со Магични Стапчиња за Oculus

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

✓ Чувајте ги вашите Oculus Потрагата & Go clean : Ставете расположливиот лицето маска подлога за oculus потрагата & go слушалки со користење на лепенка стапчиња.И велкро стапови може да се користи повеќе пати. ✓ Напредни Материјал : Лицето маска подлога се користи не-плетени ткаенини како суровини.Ефикасно спречување пот, масла се добие преку во пена.На тој начин се обезбеди подобра заштита за вашиот Oculus Потрагата или Оди. ✓ НЕМА ДОСАДНИ ЧИСТЕЊЕ : во Споредба со оригиналниот пена, една од неговата предност е во тоа што секогаш може да се замени, наместо да ги избрише со партал по секоја користат.Всушност, тоа е повеќе почисти од употреба партал. ✓ НЕ се ГРИЖИ ЗА СПОДЕЛУВАЊЕ СО ДРУГИ : Нема повеќе да се грижите за споделување на вашата VR-Oculus Потрагата & Go to други повторно.Оваа лицето маска е погодна подлога за VR искуство продавница,луѓе кои често споделување VR со своите пријатели или луѓе кои лесно да се пот,маснотии.Не-плетени ткаенини може да се држи на пот и масла off.Затоа, не смрдлива мирис. ✓ ВКЛУЧУВАЈЌИ : пакет содржи 100 компјутери лицето маска влошки и 2 групи на Лепенка стапчиња.AMVR 100pcs VR Лицето Маска Подлога за Еднократна употреба Не-Плетени Ткаенини Сунѓерот Мат со Магични Стапчиња за Oculus Потрагата 1, Потрагата 2 и Oculus Оди.

За производот

Слични предлози