• Ново
Mitutoyo 543-312B Понесе Gage Тип Индикатор, 12.7 mm/0.5, 0.375 mm Матични

Mitutoyo 543-312B Понесе Gage Тип Индикатор, 12.7 mm/0.5, 0.375 mm Матични

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Новиот Понесе Gage-Тип Digimatic Индикатор карактеристики и Клучните Заклучување и Параметар-Заклучување.Ова е дизајнирано за да го спречите случајното менување на прилагодувањата за време на работата.Параметар прилагодување на софтвер го прави тоа дури и полесно да го поставите на сите достапни параметри.(опција).БРЗО мерење фреквенција му овозможува на корисникот да се зголеми бројот на читања по секунда од 10 до 50. Минималната вредност држи функцијата обезбедува лесно на откривање на дупка со дијаметар.5 Во/12.7 мм, .00005/.0001/.0005 Во/0.001/.01mm, ID-C АПСОЛУТНА Digimatic Индикатор, 3/8" матични, Рамен Грб, Со SPC Излез на Податоци, се Роди Gage Стил.

За производот

Слични предлози