• Ново
Caydo 2 Парче 10 x 14 Инчни Алуминиумски Свила Печатење на Екран Рамки со 110 Бела Мрежа за Печатење на Екран

Caydo 2 Парче 10 x 14 Инчни Алуминиумски Свила Печатење на Екран Рамки со 110 Бела Мрежа за Печатење на Екран

DEN 719.76
Износ
Во продавницата.

Пакет : 2 парчиња 10 x 14 Инчни алуминиумски печатење на екран рамка со 110 бела мрежа.Големина на(приближно) : внатрешна големина на екран е 10 х 14 инчен, на висина е 0.7 инч.Материјал : Алуминиум.Повеќе се користи : Можете да печатите модели на маици, платно tote кеси, и резервоарот на врвот со печатење на екран.Лесен за користење : печатење на Екран е едноставен и лесен, и овој алуминиум печатење на екран рамка го прави можно.Печатење на екран е класичен и лесен начин за печатење на модели на маици или tote торба.На monofilament екранот е безбедно прицврстени на алуминиумска рамка.Кога ќе заврши екранот сликарство , само чист алуминиум рамка и mesh ,и ставете го да се исуши локација.Карактеристики : Димензии(прибл.) : 10 x 14 Инчен; висина : 0.7 инчен Пакет : 2 x 10 x 14 Инчни Алуминиумски Свила Печатење на Екран Рамки со 110 Бела Мрежа Забелешка : 1.Кога ќе заврши екранот сликарство , ве молиме да се исчисти алуминиумска рамка и mesh, и ставете го да се исуши локација 2.Жолта лента на работ на алуминиумска рамка помага да се заштити alumnm рамка, ве молиме да не го раскинам off.Или тоа ќе штета на жица mesh.

За производот

Слични предлози