• Ново
kathson Аквариум Филтер Кутија, Виси Резервоарот Филтер Слив Пластични Вода Прочистувач Риба Резервоарот Желка Резервоарот Аквариум Водопад Филтер за Вода Капе Проч?

kathson Аквариум Филтер Кутија, Виси Резервоарот Филтер Слив Пластични Вода Прочистувач Риба Резервоарот Желка Резервоарот

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Водата тече тивко надолу внатрешниот ѕид на резервоарот, во процесот на користење, ќе ги најдете тоа е тивко.Ви благодариме!Ако имате било какви прашања ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши со во 24 часа. Забелешка : Овој производ не го вклучите пумпа за вода.08 во), ширина : 11cm (4.Високо Квалитетен Материјал водопадот вид риба резервоарот филтер кутија е направен од високо-квалитет пластичен материјал, кој е силен и издржлив.КАРАКТЕРИСТИКИ: 1.Ви благодариме за купувањето и поддршка!.

За производот

Слични предлози