• Ново
Amagogo 150cm Јасно Винил Апликација Лента за Автомобил Ѕид Занает Уметност Decal Трансфер на Хартија

Amagogo 150cm Јасно Винил Апликација Лента за Автомобил Ѕид Занает Уметност Decal Трансфер на Хартија

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Овој трансфер лента за винил може лесно префрлување на било мазни површини, како знак налепници, windows, ѕидови, керамика, стакло итн.Опис : - 12in x 5 FT трансфер лента за винил, може да се намали во било која големина или форма, места вашиот занает проект на саканата површина, и на плоштадот мрежа лесно да се усогласува да се направи вашиот дизајн.Овој трансфер лента за винил може лесно префрлување на било мазни површини, како знак налепници, windows, ѕидови, керамика, стакло итн.[Лесен За Употреба] 12in x 5 FT трансфер лента за винил, може да се намали во било која големина или форма, места вашиот занает проект на саканата површина, и на плоштадот мрежа лесно да се усогласува да се направи вашиот дизајн. - Не е премногу леплива кои не можете да ги префрлите вашите дизајни, но леплива доволно за лесно да го подигнете вашиот проект и да ги пренесат на вашата површина, која е непроблематична и user-friendly за сите проекти. - Дизајнирани да работат со Внатрешна/Надворешна Лепило Винил додатоци.Совршен за дома декор, знаци и прозорец decal проекти. - Јасно винил трансфер на хартија работи со сите видови на лепило винил (освен СЈАЈОТ ВИНИЛ или HTV). [Голема Трансфер Лента] Дизајнирани да работат со Внатрешна/Надворешна Лепило Винил додатоци.Работи добро со , Силуета, Pazzles и многу повеќе. [Широко Примена] Јасно винил трансфер на хартија работи со сите видови на лепило винил (освен СЈАЈОТ ВИНИЛ или HTV). [Grid Лесно Да ] Јасно филм со усогласување мрежа за точни сместување, премиум квалитет лепило ќе ги собереш и ослободување на вашата работа со леснотија, без да остават леплива остатоци, погодно за различни занает проекти.

За производот

Слични предлози