• Ново
Albedel Deburring Алатка за Надворешни Chamfer Отстрани Брус малку Тешко Голема Брзина Нерѓосувачки Вежба Малку Триаголник месо тело со Брзо Ослободување Поправка Алатки Сре

Albedel Deburring Алатка за Надворешни Chamfer Отстрани Брус малку Тешко Голема Брзина Нерѓосувачки Вежба Малку Триаголник

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Може да се широко се користи не само за оштетените завртки, но исто така и за делови со Брус на Дрво, Алуминиум, Челик или од друг материјал.Материјал : Тоа е направен од висок квалитет на Хард High Speed Челик кој е издржлив, но НЕМА Рѓа и Корозија.Професионални Брзо Ослободување Дизајн со Триаголник месо тело да ви помогне да ја зголеми работната ефикасност.Лесно е да се користи оваа Deburring Алатка со Конусна тип Дизајн за поправка на оштетени гром или други делови со Брус.Големина : 28 mm x 52 mm / Одговара за 4mm -19mm завртки.Albedel Deburring Алатка за Надворешни Chamfer Отстрани Брус малку Тешко Голема Брзина Нерѓосувачки Вежба Малку Триаголник месо тело со Брзо Ослободување Поправка Алатки Сребро Опис : 1) Материјал : Тоа е направен од висок квалитет на Хард High Speed Челик кој е издржлив, но НЕМА Рѓа и Корозија 2) Професионална Брзо Ослободување Дизајн со Триаголник месо тело да ви помогне да ја зголеми работната ефикасност 3) лесно е да се користи оваа Deburring Алатка со Конусна тип Дизајн за поправка на оштетени гром или други делови со Брус 4) Може да се широко се користи не само за оштетените завртки, но, исто така, за делови со Брус на Дрво, Алуминиум, Челик или друг материјал Карактеристики : 1. Големина : 28 mm x 52 mm 2. Одговара за 4mm -19mm завртки 3. Материјал : Тешко High Speed Челик Пакетот вклучува : 1 x Брус малку.

За производот

Слични предлози