• Ново
MiOYOOW Аквариум Филтер Четка, 45СМ Двојно Заврши Цевка Четка Флексибилни Одвод на Воздух Цевка Четка Црево Чистење за Риба Резервоарот или Домашна Кујна

MiOYOOW Аквариум Филтер Четка, 45СМ Двојно Заврши Цевка Четка Флексибилни Одвод на Воздух Цевка Четка Црево Чистење за

DEN 359.76
Износ
Во продавницата.

Ако имате било каков проблем , ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Ве Молиме Да Се Разбере, Благодарение!.По Продажба на Услуги : ви Благодариме за вашето купување.Издржливи Нерѓосувачки Пролет : тешко е да биде прекината и ' рѓа, и четка е поврзан со пролетта цврсто, не грижете се од паѓање.Карактеристики : Двојно заврши долго четка, флексибилни и bendable The совет на четки може да се наведнуваат да се влезе во тешко У форми на филтер доза tubes Perfect за чистење на внатрешноста на избрани hoses Very лесно да помогнам и да се повлече преку tubes Especially корисни за свиткани цевки, како U-форма tube Not само за Аквариум цевки, од најлон влакната се одлична за чистење на сите видови на површини.Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Лесен за Користење : Тоа е флексибилен и долго, кој доаѓа со две различни големина четки, со што црево чистење погоден за видови на цевки е дијаметар.Двојно Заврши Дизајн : Четка дијаметар од 1,5 см за мали крајот, 3cm за големи крајот, идеален за сите аквариум, риба резервоарот, пет пиење фонтана и домашната кујна.Спецификации : Боја : Езерото Green Material : Нерѓосувачки Челик + Nylon Brush Главата Sze : Дијаметар 3cm x Должина 6cm со Дијаметар од 1,5 см x Должина 6cm Range на употреба : Чистење на внатрешниот ѕид на цевки со внатрешен дијаметар од 8-28mm Size : 30cm/45см/90cm/155cm/200cm Package Листа : 1 X Флексибилни Мозоци Brush Note : 1.Широка Примена : Совршен за чистење на внатрешноста на избрани црева, особено корисен за свиткани цевки, како U-облик на цевка.

За производот

Слични предлози