• Ново
ТБ Шумата 2012 TL201212 Коси Заклучување Черупка, Леано Железо, Инчен, 0.5 се Роди, 1200 кг/во вртежен момент, Стандарден Дизајн, Стандард Keyway

ТБ Шумата 2012 TL201212 Коси Заклучување Черупка, Леано Железо, Инчен, 0.5 се Роди, 1200 кг/во вртежен момент, Стандарден

DEN 469.92
Износ
Во продавницата.

Тоа е рамна монтирани намалена за монтажа ширина и има сплит коси за тесна менгеме да шахти.Повеќето bushings се подели и да има заострените надворешната површина, па тие ќе се стега да вратило кога заострените против заострените понесе на управувано компонента.На черупка е направен од леано железо за отпорност на абење, galling, и корозија.Тие се направени од издржлив метали како леано железо и челик.Леано железо за отпорност на абење, galling, и корозија.Коси заклучување черупка со вртежен момент капацитет од 1.Компанијата, основана во 1857 и со седиште во Chambersburg, ПА, ги исполнува упатствата на Меѓународната Организација за Стандардизација (ISO) стандард 9001 : 2008.Оваа ТБ Шумата 2012 коси заклучување черупка со вртежен момент капацитет од 1.Внесувањето на окното за да се спречи вратило од ротирачки во черупка.Заменлив со коси заклучување bushings од различни производители.200 лица во lbs за монтажа на макара, sheave, или затегнувачки на диск вратило.ТБ Дрво е производители bushings, pulleys, спојки, и електронски моторни контроли.

За производот

Слични предлози