• Ново
Божествената Светлина БАНКОМАТ 20A Мини Нож Автомобилската Осигурач 20 Amp

Божествената Светлина БАНКОМАТ 20A Мини Нож Автомобилската Осигурач 20 Amp

DEN 71.76
Износ
Во продавницата.

Должина : 16 mm.Ширина : 11 мм.Оценка : 20 A 32 V.Тело Материјал : Пластика.Осигурач Тип : Автомобилската Ножот.Божествената Светлина БАНКОМАТ 20 A Мини Нож Автомобилската Осигурач 20 Amp - - - ОВАА ЦЕНА Е ЗА ЕДЕН ОСИГУРАЧ - - - Спецификација на Производот - - - Бренд : Божествената Светлина - - - Категорија : Осигурувачи~Автомобилската Осигурувачи~БАНКОМАТ / Мини Нож Осигурувачи - - - MPN : АТМ-20 A-Fuse - - - Man.Модел : БАНКОМАТ 20 A - - - Трговско Име : БАНКОМАТ 20 A - - - Производители ID : БАНКОМАТ 20 A - - - Засилувачи : 20 A - - - Max Севкупната Должина (MOL) : Ширина 11mm (3/8 во); Должина 16mm (11/16 во).

За производот

Слични предлози