• Ново
Smart Плочки Само Лепило Ѕидни Плочки - Метрото Sora - 4 Листови на 10.95 x 9.70 (27.81 cm x 24.64 cm) Кујна и Бања се Држи на Плочки - 3D Кора и се Држи Backsplash

Smart Плочки Само Лепило Ѕидни Плочки - Метрото Sora - 4 Листови на 10.95 x 9.70 (27.81 cm x 24.64 cm) Кујна и Бања се

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Мерка со владетел и да се пријави на плочка.Следете ги инструкциите за инсталација за да се осигурате долг живот-век и трендовски, паметни нов изглед за вашите внатрешни работи, во минути.Печати на враќање превозот етикета.ТРАЈНИ, ОТПОРНИ НА ВЛАЖНОСТ И ТОПЛИНА : Smart Плочки се силни и отпорни на топлина од stovetops.Прво, измијте ја површината со моќен маснотии-смена како што TSP (Tri-Натриум Фосфат).Користење на ниво или креда линија, трага упатство за да се обезбеди совршена усогласување со користење на Mosaïk да се одбележи висина.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Чувајте вашиот дом во потрага стилски во текот на подолг рок.Печати на враќање превозот етикета.Нема повеќе неуредна, одземаат многу време и нерви wracking плочка инсталации со инјекциска смеса или лепак.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Лесно да се чисти и одржува.Бидете сигурни дека ќе им овозможи доволно време за на површината да се исуши правилно.Тие се исто така погоден како backsplash во бањите (не се погодни за во туш).Едноставно пати задната половина на заштитна хартија во задниот без допирање на лепило дел со вашите прсти.Сега, насочете го лепило дел со вашиот водич и применуваат светлина притисок.Купи со доверба, 100% автентични и оригинални плочи налепници, загарантирана да трае.Користење кутија машина и метал владетел со плута поддршка ќе ти лесно се сече дупка или во други форми во рамките на плочки попрецизно.

За производот

Слични предлози