• Ново
SKYNEW Тешко Сметководствена Патување Случај за JBL Флип 3 Флип 4 Флип 5 Преносни Bluetooth Звучници, Светло Сива

SKYNEW Тешко Сметководствена Патување Случај за JBL Флип 3 Флип 4 Флип 5 Преносни Bluetooth Звучници, Светло Сива

DEN 287.76
Износ
Во продавницата.

Бесплатен Подарок : Ние обезбеди слушалка ЕВА случај како бесплатен подарок.Skynew JBL тежок случај е целосно прилагодена за JBL Флип 3 или JBL Флип 4,и некои мали нешта, како што се полнач,USB.Тоа исто така може да се користи за организирање на мали предмети, како што се говорник, полначот и USB драјвер.Тоа е shockproof и полу-водоотпорен, кој ја заштитува вашата звучникот од влијанија предизвикани од паѓа и паѓа како и нудејќи заштита од гребење.Mesh крпа може да се посебен звучникот од полнач,USB и др.Еластична рака може да се поправи на bluetooth звучник цврсто за да се спречи тоа од намалувањето off.Метал тока дел може да го поврзете вашиот случај да вашиот ранец или нешто.Сигурност Заштита : JBL Флип 3 Флип 4 Флип 5 Случај е направен од хард ЕВА материјал.Мазна, но Силни Патент овозможува подобро користење на искуството за лесно Отворање и Затворање.Цврстата Рака на Рака прави транспорт лесно.Голема Погодност : Ова JBL Bluetooth Звучник Случај е изградена со удобно ергономски се справи, што овозможува лесно преносливост на движење.За повеќе информации за производот опции, ве молиме посетете ја нашата продавница со кликнување на синото SKYNEW логото над производ наслов.Тоа може да се сместат слушалки и некои мали елементи за складирање.Практичен Дизајн : Мазна, но силни 360 степени патент за лесно Отворање и Затворање.Практична патент дизајн се рефлектира супер извршување на квалитет.Совршено се Вклопуваат : Тешко патување bluetooth звучник случај димензија е 8.

За производот

Слични предлози