• Ново
Ќелија-Работи Црно Мини 5 инчен Selfie Стап (Помошен Gps-Без Полнење) се Проширува на 23 инчи Компатибилен со iPhone SE Магија

Ќелија-Работи Црно Мини 5 инчен Selfie Стап (Помошен Gps-Без Полнење) се Проширува на 23 инчи Компатибилен со iPhone SE

DEN 323.04
Износ
Во продавницата.

Компактен Дизајн се вклопува во дланката на раката.Лесно се вклопува во ташна или во џеб.Ќе соработуваме со скоро сите паметни телефони кои имаат 3,5 мм уво џек. 5.5" Компактна Големина проширува до 23", не софтвер е потребно, plug and play.Можат да се сместат уреди до 3.2 инчи широка.Прилагодлив држач може да биде поставен на било саканиот агол.Нема потреба да ја полните или поврзете се преку Bluetooth!Само приклучете го помошен кабел во вашиот паметен телефон и да започнете со снимање.Нема потреба да се грижите за батеријата, секогаш ќе работи!.ВАЖНО : За неколку Модели на телефони кои немаат 3.5 MM џек за Слушалки, овој уред не е компатибилен.Универзална Жичен selfie стап е многу висок квалитет, но едноставен и економичен , вие само треба да се стави вашиот мобилен телефон во телескопски стап, се стави на линија во телефонот аудио приклучок директно, тогаш ќе можат да го контролираат камерата на телефонот, допрете го копчето и тоа ќе потрае сликата веднаш!Направен од висок квалитет на алуминиум, челик, Германија силиконска смола, тоа е светлина во текстура и шок апсорбирање.Нема потреба да се поврзете bluetooth, нема потреба да ја полните, приклучок и пука!.

За производот

Слични предлози