• Ново
Про'sKit CP-511A Универзална Жица Stripper AWG 20-10 Жица и RG59/RG6 Coax/Jacketed Кабел

Про'sKit CP-511A Универзална Жица Stripper AWG 20-10 Жица и RG59/RG6 Coax/Jacketed Кабел

DEN 504.00
Износ
Во продавницата.

Пакет Димензии : 0.4 cms (L) x 5.2 cms (W) x 20.3 cms (H).Тип На Производ : Прецизност На Мерење.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Кина.Универзална жица stripper AWG 20-10 жица и RG59/РГ, за расклопување и одземање 10-20 AWG редовни кабли, RG59/RG6 коаксијален кабел.Исто така погоден за нисконапонски кабел∅8 13 mm.Двојно школка, виткање назад соголување алатка, Со авто-отворање на пролетта и безбедност заклучување на уредот, Целосно изолирани не се лизга костец за работа удобност.Џеб клип дизајн за удобно носење.

За производот

Слични предлози