• Ново
Нови Сина Кожа Заштита на Силиконска Гума Случај за Рачен GPS Garmin GPSMAP 66 66S 66ST

Нови Сина Кожа Заштита на Силиконска Гума Случај за Рачен GPS Garmin GPSMAP 66 66S 66ST

DEN 311.76
Износ
Во продавницата.

Еколошки силикони.Compatiable со Garmin GPSMAP 66s 66st.Спречете го вашиот Garmin од нечистотија и кал.Боја : Сина.Нашата кожа е дизајниран да биде храбар и убава.Одвоивме овој колоритен дизајн и користат нашите технологија за да се заврши околу висок квалитет калапи во сино, со што се зголемува притисокот, додека одржување на slim-line тешко школка форма фактор.Еколошки силикони.Compatiable со Garmin GPSMAP 66s 66st.Спречете го вашиот Garmin од нечистотија и кал.GPS Garmin GPSMAP 66s 66st е само за демонстрација и НЕ е вклучена за продажба.

За производот

Слични предлози