• Ново
JunYii Унисекс 5 Парови (10 Парчиња) Мулти-Функција Прашина Duster Четка Влечки Чевли Залив,Мека Обновливи Микрофибер Нога Чорапи Кат Чистење Алатки Чевли Маска

JunYii Унисекс 5 Парови (10 Парчиња) Мулти-Функција Прашина Duster Четка Влечки Чевли Залив,Мека Обновливи Микрофибер Нога

DEN 239.76
Износ
Во продавницата.

на тврди подови, како што се дрво, ламинатни, винил и керамички плочки (но сосема бескорисни на теписи!).Совршен за прашина, нечистотија, и домашно милениче коса. ★ Употреба : Едноставно го Носат Овој Текот на Вашиот кат четка влечки За Чиста И Мазна Кат, Слободни Раце За Други Задолженија, Нема Повеќе да Клекнат Или Stooping Да се Исчисти.★ Четка Влечки 5 Бои : Портокалова, Сина, Зелена, Виолетова, Розова, Секоја Боја За 1 Пар(10 Парчиња). ★Карактеристики : Удобен, практичен Погоден И За Мажи И Жени, Возрасни И деца.Совршен за прашина, нечистотија, и домашно милениче коса, исто така, Може да се постави во четка како четка глава, што се користи за да ги избрише подот, ги стакло, или за перење на автомобили, итн.

За производот

Слични предлози