• Ново
FFENFEI за Fitbit Полнење 5 Спорт Додаток Бенд,Мода Печатење Кожа Wristbands Спортски Види Рака Хривнија Брзо Ослободување Замена Бенд Ремени Додаток

FFENFEI за Fitbit Полнење 5 Спорт Додаток Бенд,Мода Печатење Кожа Wristbands Спортски Види Рака Хривнија Брзо Ослободување

DEN 52.56
Износ
Во продавницата.

Пакет се Вклучени : 1 X Кожа за на Рака.Забрзана Испорака обично трае 3-10 дена и исполнети од страна на курирската служба DHL. [Премиум Материјалот] : Ова за fitbit полнење 5 види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Не е лесно да се лизга надвор.Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности.Модерен боја и дизајн, погоден за мажите и жените, кога се работи, кампување или на шопинг, можете да одговара на вашето расположение и облека за да се направи вашиот види го покажете вашиот уникатен вкус.Лизгајте го конектори за да го види,ритам под прстенот може лесно да се поправи на тракерот.

За производот

Слични предлози