• Ново
USB OTG Домаќин Кабел за HKC 7 LC07740 Капацитивни екран осетлив на допир Таблета

USB OTG Домаќин Кабел за HKC 7 LC07740 Капацитивни екран осетлив на допир Таблета

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

OTG ДОМАЌИН кабел за HKC LC07740 P771 A.замена за вашите оригинални ДОМАЌИН OTG кабел.да го користите USB глушец, тастатура и преглед, копирање или преместување на вашиот USB диск датотеки на вашиот таблет без КОМПЈУТЕР.Адаптер Кабелот Должина (Прибл.) : 9" (23cm).OTG ДОМАЌИН кабел за HKC LC07740 P771 A.

За производот

Слични предлози