• Ново
Божествената Светлина ATC 3А Стандард Сечилото Автомобилската Осигурач 3 Amp

Божествената Светлина ATC 3А Стандард Сечилото Автомобилската Осигурач 3 Amp

DEN 2296.80
Износ
Во продавницата.

Должина : 20 mm.Ширина : 20 mm.Оценка : 3А 32 V.Тело Материјал : Пластика.Осигурач Тип : Автомобилската Ножот.Божествената Светлина ATC 3А Стандард Сечилото Автомобилската Осигурач 3 Засилувач - - - ОВАА ЦЕНА Е ЗА ЕДЕН ОСИГУРАЧ - - - Спецификација на Производот - - - Бренд : Божествената Светлина - - - Категорија : Осигурувачи Автомобилската Осигурувачи : ATC Сечилото Осигурувачи Редовни - - - MPN : ATC-3А-Fuse - - - Man.Модел : ATC 3А - - - Трговско Име : ATC 3А - - - Производители ID : ATC 3А - - - Засилувачи : 3А - - - Max Севкупната Должина (MOL) : Ширина 20mm (3/4 во); Должина 20mm (3/4 во).

За производот

Слични предлози