• Ново
kooway Remanufactured TN626 Тонер Кертриџ Замена за Коника Minolta bizhub C450i/C550i /C650i (28,000 Страници Висок Принос, 4 Парчиња)

kooway Remanufactured TN626 Тонер Кертриџ Замена за Коника Minolta bizhub C450i/C550i /C650i (28,000 Страници Висок Принос,

DEN 671.76
Износ
Во продавницата.

Отстранете ја заштитната капа внимателно Step3.Сигурен квалитет : Ние ги користиме увезени чипови и рафинирани на ѕвонење, Јасни и остри печатење, долго време без да бледнее, Висока ефикасност печатење.Име на производ : kooway Remanufactured TN626 TN-626 TN626 K Тонер Кертриџ Замена за Коника Minolta bizhub C450i/C550i /C650i. Тресењето на тонер нежно од страна на страна неколку пати да се дистрибуираат тонер прашок Step2.Тонер Кертриџ Модел : kooway Remanufactured TN626 TN-626 (4 Парчиња) Тонер Кертриџ Замена за Коника Minolta bizhub C450i / C550i / C650i Висока Страница принос : 28,000 Страници во Црно Тонер Кертриџ при 5% Покриеност и 28,000 Страници во Боја Кертриџ при 5% Покриеност (Буква/А4) Пакет Содржина : 1-Pack Remanufactured TN626 Црн Тонер 1-Pack Remanufactured TN626 Синозелена Тонер 1-Pack Remanufactured TN626 Жолта Тонер 1-Pack Remanufactured TN626 Магента Компатибилен Тонер за Принтер Модели : Коника Minolta bizhub C450i Коника Minolta bizhub C550i Коника Minolta bizhub C650i Reasons за изборот на нас : Одлична боја перформанси Богати детали и текстура Висок капацитет На избор на бои покриеност е широк, на печатење боја е згодна,висока намалување Јасно и јасно печатење печатење боја е униформа, јасен и лесен за читање Цврсто се фиксни, не е лесно да се избрише исклучување Мазна хартија излез и извонредна stability Toner Кертриџ за Инсталација Чекор : Step1.

За производот

Слични предлози