• Ново
Hickory Хардвер HH74679-BNV Сиднеј Колекција Knob 1-1/16 Дијаметар Црн Никел Vibed Заврши, 1.0625

Hickory Хардвер HH74679-BNV Сиднеј Колекција Knob 1-1/16 Дијаметар Црн Никел Vibed Заврши, 1.0625

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Проекција : 1 инчен дијаметар : 1-1/16 инчен база : 3/8 инчи.Извонредни детали истури во секој уникатен дизајн за око-фаќање на изјава дека никогаш не згаснува.Рака-со цел да биде совршен комплимент за Сиднеј колекција.Секое парче е прегледано за совршенство и тестирани за максимална издржливост.Монтажа хардвер вклучени.Hickory Хардвер Сиднеј Колекција апелира до оние кои сакаат линеарна дизајни и суптилни мајсторство.Оваа knob свежи линии и зачекори карактеристики се совршено парче за нова кујна кабинети или фиоки.Тоа ќе додадете дизајн и изглед на вашиот дом, подобрување на целокупната убавина на вашата кујна.Уште од 1893 година, Hickory Хардвер има изградено репутација како светот е главен производител и претпочитаниот снабдувач на квалитетот декоративни кабинет хардвер.

За производот

Слични предлози