• Ново
JIUWU 9pcs Мулти-Материјал 3 во 1 Вежба Малку Сет Пресврт Вежба Ѕидани Вежба Дрво Работи Дупка Видов Поотворени за Челик, Тула Ѕид, Дрво Дупчење

JIUWU 9pcs Мулти-Материјал 3 во 1 Вежба Малку Сет Пресврт Вежба Ѕидани Вежба Дрво Работи Дупка Видов Поотворени за Челик,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

* Кога дупчење кревка предмети, дупчење брзина не е премногу висока, со притисок не треба да биде премногу голема, па како да не се оштети drilled предмети.Големина : 5mm, 6mm, 8mm за различни вежба (Пресврт, Ѕидарија, Дрво Работа). * Посебна Забелешка Кога го Користите Мулти-материјал Вежба Малку: ▶ Моќ вежба.) и го намалува збег. * Големина : 5mm, 6mm, 8mm(3/16", 1/4", 5/16", 5/16") * Пресврт вежба : Главно дупчење дупки на тенки метални плочи * Ѕидани вежба : Главно дупчење дупки на конкретни темелите, ѕидовите и тула ѕидови * Дрво Работи Вежба : Главно биле удирани со тупаници дупки на меки тврдо дрво, пластика, акрилик * предниот дел на вежба има некој против пролизгување дизајн кој го спречува пропаѓање за време на употреба. * Пакет се вклучуваат : * 9pcs Керамички Дупчење во Собата.

За производот

Слични предлози