• Ново
Sungil Машини Co Ltd SDAC-42C Двоен Диск Тип Спојка, Висока Јачина Алуминиум Легура Тело Тело, Долга Средината Тип на Тело

Sungil Машини Co Ltd SDAC-42C Двоен Диск Тип Спојка, Висока Јачина Алуминиум Легура Тело Тело, Долга Средината Тип на Тело

DEN 2026.80
Износ
Во продавницата.

8000 Макс. ВРТЕЖИ во минута. 2000 Статични Torsional Вкочанетост. 14 Макс Вртежен Момент.прирабница Форма.Одлична Времето Отпор и Озонската Отпор.Sungil Машини Co Ltd SDAC-42 C Двоен Диск Тип Спојка, Висока Јачина Алуминиум Легура Тело Тело, Долга Средината Тип на Тело, SD Серија е обично се користи за висока прецизност апликации благодарение на своите одлични статични torsional вкочанетост и backlash-слободен целосна метална структура.Плоча од изворите во средниот дел на SD Серија пренесува движење & моќ и ги апсорбира неусогласеност.

За производот

Слични предлози