• Ново
surwae Возачот Црна Престилка Кујна - mens возач на камион татко & сопруг - возач на камион Готвење Престилки Кујна Оркестарот

surwae Возачот Црна Престилка Кујна - mens возач на камион татко & сопруг - возач на камион Готвење Престилки Кујна Оркестарот

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина : 20.5 x 28.3 Инчен,Унисекс, Одговараат За Возрасни Мажи и Жени.Оваа Престилка Направен Од 100% Полиестер, На Површината На Ткаенината Е Третирана Со Twill Крпа.Слободни Од Штетни Хемикалии Безбедни За & Вашето Семејство.Мека На Допир, Издржливи Ткаенини.Нашите престилки се совршен за повик за готвење дома како кујна престилка, но исто така и за ресторан материјали како готвач престилка, серверот престилки или келнерка престилка.Овој Уникатен Престилка Ќе Биде Совршен Подарок За Вашите Мама,Тато,Дедо,Баба,Партнери,Девојки,Итн.Исто Така, Голем Подарок.Машина Перат Или Рака Мие, Тоа Е Не Се Препорачува Да Се Четкаат Забите Со Четка.Не Кајгана, Тоа Суши Брзо И Бојата не Исчезнат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Квалитетот На Производот Одличен Квалитет На Печатење Одличен.Материјалот е мек удобно да се постават на.ќе ви се љубовта.тоа е симпатична и добар квалитет.Изгледа совршен кога ќе готвење, чистење,итн.

За производот

Слични предлози