• Ново
Халоген 35 Вати Сијалица

Халоген 35 Вати Сијалица

DEN 1058.40
Износ
Во продавницата.

120 V. GY6.35 База. 35 Вати.Халоген. 35 Вати 120 Volt Халоген со GY6.35 база.Оваа халоген сијалица нуди значителни заштеди и проширена светлина излез преку стандардните светилки.Својот сјај, компактни димензии и оптимална боја на препевот се направи оваа крушка идеален за акцент осветлување, екран осветлување и задача осветлување.

За производот

Слични предлози