• Ново
Заштитни Случај Компатибилен за Apple AirTag GPS Tracker Локатор, Одговара за Пет Јака Јамка Носителот Куче, Мачка Додатоци, Воздух Ознака Силикони Заштитни Случај Анти-Нула ?

Заштитни Случај Компатибилен за Apple AirTag GPS Tracker Локатор, Одговара за Пет Јака Јамка Носителот Куче, Мачка Додатоци,

DEN 141.12
Износ
Во продавницата.

【Совршен за Пет Јака】На заштитни случај понов модел специјално дизајнирани за домашни миленици јака, може да се користи на куче јаки&милениче јамка носителот, исечени на училиште кеси и сите предмети кои се вклопуваат нејзината големина.Вие не мора да се грижите за губење на вашето домашно милениче или торба повеќе. 【Компатибилен за Apple Airtag】Овој најнов капак и дизајн компатибилен за airtag 2021, Совршено се вклопуваат.Ние фокусирани на обезбедување најголема заштита од секојдневно носат и солза со минимални големо. 【Безбедно и Мек Материјал】На airtag случај е направен од високо-квалитет со силиконска, мека, пот-доказ, отпорно на гребење и перат. 【17 Бои Да се Избере Од】Овој Заштитен случај за пет јака е достапна во 17 бои за да изберете од.Можете да изберете појавување куче јака или airtag заштитна маска одделно. 【Совршена Големина&Совршен Подарок】По повторува за истражување и испитување, големината на производот може да биде совршено компатибилни со airtag.Совршена како подарок за вашите пријатели, семејства и колеги.

За производот

Слични предлози