• Ново
Outyua Розев Облак Шема Ковчег Притиснете на Ноктите со Дизајни Сјајни Акрилик Лажни Ноктите Балерина Екстра Долг Лажни Нокти за Жени и Девојки 24pcs (Cloud)

Outyua Розев Облак Шема Ковчег Притиснете на Ноктите со Дизајни Сјајни Акрилик Лажни Ноктите Балерина Екстра Долг Лажни

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Долго облак ковчег ноктите ќе направи вашите нокти повеќе атрактивни.Забелешка: 1:Целосна нокти дизајн,Високо Квалитетна ABS Материјал,Практични должина, направи вашите нокти тенок и имаат многу реални или барем професионално направено изглед.кога ќе се допрат вода за долго време, спротивно на вискозност на ноктите желе ќе се намали.За да се спречи овој проблем, вие може да ја користите вашата сопствена лепак да се прошири употребата на лажни ноктите 3:Природни лажни нокти ќе Направи вашите нокти повеќе атрактивни. 2 : Точка не е место во дофат на деца.

За производот

Слични предлози