• Ново
Вежба Америка КБР 5/16 Карбид Крајот Мелница 2 Flute 0.02 Агол Радиус

Вежба Америка КБР 5/16 Карбид Крајот Мелница 2 Flute 0.02 Агол Радиус

DEN 783.60
Износ
Во продавницата.

Големина 5/16".Материјал : Карбид.Крај : Соголени (Светли).Flute Должина : 13/16. Вкупна Должина : 2-1/2. Големина : 5/16, Материјал : Карбид, Заврши : Соголени (Светла), Flute Должина : 13/16, вкупна Должина : 2-1/2, Стил : Агол Радиус, Број на Флејта : 2, Центар за Сечење : Центар за Сечење.Micrograin Еден Крајот Агол Радиус Крајот Мелница, Направени во U. S. A.

За производот

Слични предлози