• Ново
ZRM&E Прирачник DIY Мулти Агол Амандман Владетел Лак Владетел Мултифункционален Лак Сечење Комбинација за Шиење Алатки за Крпеница, Шиење Модели, Шаблони за Шиење и За

ZRM&E Прирачник DIY Мулти Агол Амандман Владетел Лак Владетел Мултифункционален Лак Сечење Комбинација за Шиење Алатки

DEN 158.16
Износ
Во продавницата.

Пакетот вклучува : 1 x DIY Мулти Агол Амандман Владетел; Повеќе агли и големини ви овозможи да се намали ткаенина подобро.Тоа е направен од висок квалитет на акрилна пластика со високо ниво на транспарентност и издржливост, што го прави вашиот сечење повеќе мазна.Страна должина : 205mm; Дебелина : 2,5 mm.Со овој владетел, може да се подготви 4 до 12 инчи ткаенина.Можете лесно може да се намали на совршен круг на ткаенина и намалување на совршен модел со преклопување на ткаенина на половина.Производот е лесен за употреба и лесно може да се намали во шарени кругови; кружни фан-во облик на ватенка е направен со круг нож владетел, без прирачник за сечење и мерење на платно.Светла зелена обележете го прави лесен за корисниците да видите на скалата.Спецификација : Тип : Амандман Владетел Страна должина : 205mm Дебелина : 2,5 mm Материјал : Пластични Боја : Јасно Пакетот вклучува : 1 x DIY Мулти Агол Амандман Владетел Карактеристики : Високо ниво на транспарентност, висока прецизност, мултифункционални.Широко се користи : Рака DIY шиење алатки, мултифункционални лак сечење комбинација владетел, погоден за сите видови на крпеница, шиење, модели, шаблони за шиење и занаети.

За производот

Type:
Patching Ruler
Side length:
205mm
Thickness:
2.5mm
Material:
Plastic
Color:
Clear
Package includes:
1 x DIY Multi Angle Patching Ruler
Features:
High transparency, high precision, multifunctional.
Widely used:
Hand DIY sewing tools, multifunctional arc cutting patchwork ruler, suitable for all kinds of patchwork, sewing, patterns, sewing templates and crafts.

Слични предлози