• Ново
CASOMAN 2 парчиња 1/4-Инчен & 3/8-Инчен Вози Stubby Ratchet Сет, CR-V, 72-Заб Брзо Ослободување Ratchet се Справи со Сет, Сребро.

CASOMAN 2 парчиња 1/4-Инчен & 3/8-Инчен Вози Stubby Ratchet Сет, CR-V, 72-Заб Брзо Ослободување Ratchet се Справи со Сет,

DEN 479.28
Износ
Во продавницата.

Направен од хром vanadium челик со огледало полски хром финиш за поголема трајност.На реверзибилна 72-заб ratcheting механизам само за потребите на 5-степен замав лак да работат, додека одржување на максимален вртежен момент. 2 Парчиња 1/4-Инчен & 3/8-Инчен вози stubby ratchet сет, 72-заб.Заклучување на-на, притиснете го копчето, брзо ослободување вози танг спречува падна штекерите (подножјата).Stubby должина работи одлично во тесни простори, и knurling на своите рачки за да не се лизга употреба.На CASOMAN 2 парчиња 1/4-Инчен & 3/8-Инчен Вози Stubby Ratchet Сет, CR-V, 72-Заб Брзо Ослободување Ratchet Сет, Сребро, Кој е направен на CR-V челик со огледало полски хром финиш за поголема трајност.На реверзибилна 72-заб ratcheting механизам само за потребите на 5-степен замав лак да работат, додека одржување на максимален вртежен момент.Заклучување на-на, притиснете го копчето, брзо ослободување вози танг спречува падна штекерите (подножјата).

За производот

Слични предлози