• Ново
Луксузна Гроздобер Партија Headdress Моден Дизајн Темперамент Коса Носат Жените Коса Додатоци Крпа Лак Пролет Клип Корејски Стил Headband(Коса Клип)

Луксузна Гроздобер Партија Headdress Моден Дизајн Темперамент Коса Носат Жените Коса Додатоци Крпа Лак Пролет Клип Корејски

DEN 1665.60
Износ
Во продавницата.

Предмет Тип : Лак Пролет Клип/За Коса Бенд.Материјал : Крпа ,Кристал.Боја : Црна.Функција : Ги Красат.Пакет : 1 КОМПЈУТЕР Лак Пролет Клипот или 1 парче Коса Бенд.Функција : ги Красат Боја : Black Item Тип : Лак Пролет Клип/за Коса Бенд Соодветна за публиката : Жени,Девојки.Children Material : Крпа ,Кристал Применливи Сезона : Пролет, лето, есен и winter Package : 1 КОМПЈУТЕР Лак Пролет Клипот или 1 парче Коса Бенд Употреба Повод : Миење Лице,Бања, Фотографија Реквизити,Губење на Носителот,Гледа ТВ во слободно време,Читање Working Size : Пролет Клип : 16.5*10.7 cm Hair Бенд : 15*15cm.

За производот

Слични предлози