• Ново
Colorido 137x183cm за Еднократна употреба Солидна Боја Мода Декорација Партија Угостителство Tablecloth Пластична Маса Покрие Емералд Зелена

Colorido 137x183cm за Еднократна употреба Солидна Боја Мода Декорација Партија Угостителство Tablecloth Пластична Маса

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Едноставно се тркалаат оваа табела ги покрие по некој настан и фрлете го.Големина : 137cm x 183cm/53.94" x 72.05" (Прибл.).Ефективна заштита против дамки, spills и гребнатини.Точка Име : Пластична Маса Покрие Материјал : PEVA Стил : Мода Карактеристики : Декорација, Солидна Боја, за Еднократна употреба.Нема повеќе стрес или кавга да се исчисти маса или дури и tablecloth.Спецификации : Ефективна заштита против дамки, spills и гребнатини.Нема повеќе стрес или кавга да се исчисти маса или дури и tablecloth.Едноставно се тркалаат оваа табела ги покрие по некој настан и фрлете го.Точка Име : Пластична Маса Покрие Материјал : PEVA Стил : Мода Карактеристики : Декорација, Солидна Боја, за Еднократна употреба Големина : 137cm x 183cm/53.94" x 72.05" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Пластична Маса Капак.

За производот

Слични предлози