• Ново
[PowerNex] Значи И HLG-60H-42 42V 1.45 НА 60.9 W Единствен Излез Префрлување LED Напојување со ПРЕСТАПНА

[PowerNex] Значи И HLG-60H-42 42V 1.45 НА 60.9 W Единствен Излез Префрлување LED Напојување со ПРЕСТАПНА

DEN 983.76
Износ
Во продавницата.

Некаде царинската ќе ја испита парцела и некаде ќе не. 7 години гаранција.Features Universal AC влез (до 305 VAC) / Full range Protections : Краток спој / Текот тековната / Над voltag e / Над temperature Built-во активна ПРЕСТАПНА function High ефикасност до 90.Ако имате било какви посебни барање, ве молиме љубезно ни советува еднаш место цел.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Излезен напон и постојан струја ниво може да се прилагоди преку внатрешни potentiometer B-Тип : IP67 оценет и вграден-во 3 во 1 затемнување функција (1~10 VDC, PWM сигналот, или отпор)Празно-Тип : IP67 оценет.Факултативна CCC модели достапни (HLG-40 H/60 H-A/B/Празно-Тип)7 години warranty The трансакцијата не се вклучат сите Увоз Даночни / Должност / ДДВ / Брокерски Провизии / Ракување со Такси.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Погоден за LED осветлување и улично осветлување апликации.Ако одбиете пакетот поради било наплаќа данок или должност, ние го задржуваме правото да ја полните СИТЕ превозот на трошоците) и 5% (од вкупните цена) такса за ракување.Погоден за сува, влага, и влажни локација.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Факултативна CCC модели достапни (HLG-40 H/60 H-A/B/Празно-Тип).

За производот

Слични предлози