• Ново
Amerock BP95130B Традиционалните Dual-Tone Печурки Кујната Кабинет Knob 1-3/16 Дијаметар Бела/Полиран Месинг

Amerock BP95130B Традиционалните Dual-Tone Печурки Кујната Кабинет Knob 1-3/16 Дијаметар Бела/Полиран Месинг

DEN 590.16
Износ
Во продавницата.

1-3/16" (30 mm) Дијаметар Knob.Ги вклучува Сите Монтажа Хардвер за Лесна Инсталација. 1-3/16 во (30 mm) Дијаметар Knob.Завршен во Бела / Полиран Месинг.Intricately Направена со Прецизни Детали за Доживотно Убавина и Цврстина.Од селски да денешна повик да софистицирана убавина, Алисон(TM) Вредност Колекција ви нуди широк избор на дизајн, изработка на тренд, квалитетен хардвер за пристапна.

За производот

Слични предлози