• Ново
HLL Тоалетни Четки,Тоалет Четка Ѕид Монтирани Полиран Хром Месинг Тоалет Тоалет Четка Носителот Поставите Бања Додаток Една Керамичка Чаша

HLL Тоалетни Четки,Тоалет Четка Ѕид Монтирани Полиран Хром Месинг Тоалет Тоалет Четка Носителот Поставите Бања Додаток

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

☆Забелешка : Светло Снимки и Различни Монитори Може да Предизвика Бои на Објекти во Слика да се Разликуваат Малку од Вистинска Предмети.Мерење Толеранција е +/- 1-3 Cm. ☆Стилски Четка за Полнење База Останува Силен Секој Пат кога Ќе се Отстрани со Четка за Чистење на Тоалет и Го Стави Назад на своето Место. 360 ° со Висока Густина Четка Глава, Високо-Густината на Влакната, Силна Деконтаминација, Лесен за Чистење на Тоалет. ☆Лесно да се Чисти.Овој Уникатен Тоалет Четка со Сферични Складирање Кофа Може да Се Отстрани за Чистење, и Може да се Задржи на Валканите Работи на Чистење на Тоалет Добро. ☆На Рачка и Капак Скрие Четка Главата, а Тоа Е Модерен и Стилски Дизајн Кој е Совршен за Секоја Бања Декорација.на Влакната на Четката Се Флексибилни и Рачка Има Потребната Должина, Што Лесно Може да Се Избриша Чисти Без Кинење или Кршење. ☆На Лесен и Компактен Облик Фактор е Одличен Додаток за Бања Прибор, Обезбедувајќи Можете Да Го Најдете Кога Ќе Треба.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Hours Type : Тоалет Четка Holder Brush Тип : Трајни Type Material : Copper Material на Чаша : Ceramic Support завршна Површина : Хром.

За производот

Слични предлози