• Ново
Wansan Daisy Коса Бенд за Невести Бохемски Headpiece Бисер Свадба Коса Лозата Цвет Свадба Headband Цвет Коса Додатоци

Wansan Daisy Коса Бенд за Невести Бохемски Headpiece Бисер Свадба Коса Лозата Цвет Свадба Headband Цвет Коса Додатоци

DEN 79.44
Износ
Во продавницата.

Погоден за било какви посебни прилики како свадба, забава, вечерта и костимот.Тоа го прави вашиот изглед благородна и шарм.Прилагодлива големина со лента,многу удобен за носење.Совршен за свадба, партии, фотографија и сл.Пакетот вклучува : 1 x Венец Headband.Тоа може да се користи за свадба или некоја посебна прилика.

За производот

Слични предлози