• Ново
А+2000 Перат Електростатско Постојан Обичај Филтер за Воздух - 16 x 25 x 1

А+2000 Перат Електростатско Постојан Обичај Филтер за Воздух - 16 x 25 x 1

DEN 626.40
Износ
Во продавницата.

Да се најде на големината на стариот единица треба да има големината информации печатени на тоа, ако не може да се измери или проверка на HVAC единица и на сопственикот прирачник.Некои од другите бенефиции на+2000 сопствени филтри за воздух го вклучуваат следново.Доживотна Гаранција.

За производот

Слични предлози