• Ново
Smaurycoia Парфем Atomizer Шише Refillable, Мини Преносни Парфем Празни Atomizer,Atomizer Спреј Шише,Рефил Парфем Фармацевт Сад за Мажите и Жените (15ml,Црна)

Smaurycoia Парфем Atomizer Шише Refillable, Мини Преносни Парфем Празни Atomizer,Atomizer Спреј Шише,Рефил Парфем Фармацевт

DEN 191.76
Износ
Во продавницата.

ПАТУВАЊЕ ГОЛЕМИНА 3.Име на производ : парфем atomizer Капацитет : 15ml Боја : црна Материјал : стакло внатрешна контејнер & метална школка Големина : 3.Мини Големина Sprayer,која е како кармин, е лесен за користење, лесен за пополнување, и не течење на вода.Ако примите оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе направиме сè за да се направи сте 100% задоволни со вашето купување. 【ПАКУВАЊЕ ЛИСТА】На Refillable Парфем Спреј за волумен е 15ml/еез. 【Широко се Користи】мини atomizer е стилски и симпатична.06 инчи Пакет се вклучени : 1 x празни atomizer спреј шишиња 1 x инка 1 x фармацевт алатка 1 x чистење алатката Модерен и Стилски Дизајн : лесни преносни млазницата со ротирачки шише Кармин големина Refillable дизајн рециклираат и животната средина-пријателски Течење-доказ дизајн силен и издржлив авионски одобрен за багаж, чанта и џеб Со Стилски, Луксузни, Домот outlooking. школка на компактен и здрав структура Парфем Atomizer се направени од издржлив алуминиум материјал со солидна стакло внатрешни работи, Јасно Шишенцето во Внатрешноста за лесно да се види колку парфем останува.Како одличен подарок за Роденден,Денот на Мајката,Таткото Ден,Денот на Вљубените,Божиќ,Годишнина и така натаму.24/7 услуги на клиентите, една година бесплатна услуга за замена на празен atomizer спреј шишиња .【ДОБРО ДИЗАЈНИРАНИ】A.Тие може да се одржи вашиот омилен парфем, тоалетна вода, етерични масла ,шминка смена и aftershaves.Вие не мора да се грижите за оштетување на издржливост кога ќе го испуштите на теренот.

За производот

Слични предлози