• Ново
Бела+Платно Унисекс Кратко Sleeve Џерси Tee, Цврсти Blk Се Вклопуваат, Мали

Бела+Платно Унисекс Кратко Sleeve Џерси Tee, Цврсти Blk Се Вклопуваат, Мали

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

100% Памук. 4.2 мл., 100% Airlume чешлани и прстен-откачи памук, 32 синглови.Унисекс големината.мало одговара.Монтиран на bicep.рамо снимање. 4.2 мл., 100% Airlume чешлани и прстен-откачи памук, 32 синглови; Унисекс големината; мало одговара; Монтиран на bicep; рамо снимање; Sideseamed; Солза-далеку етикета; За хедер бои, ве молиме погледнете под стил #3001 CVC.

За производот

Слични предлози